Get Support

123-456-789-10

TR | EN | RU | ES | AR

APP Gizlilik Bildirimi

APP GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için çok önemlidir. Bir Uygulama Kullanıcısı olarak Hizmetimizi kullandığınızda düzenli olmamakla birlikte Hizmet'imizi geliştirmek için zaman zaman, (Uygulama Yayıncısı olarak) hakkınızda bilgiler toplayabiliriz. Bu Gizlilik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işleme koyduğumuzu açıklar. Dikkatlice okumanızı öneririz.

İşlenen Kişisel Verilerin türleri

A. Hizmetimiz tarafından kullanılan Kişisel Veriler

Hizmetimizi geliştirmek için kimlik bilgilerinizi içermeyen Anonim Verileri kullanırız. Bu bilgiler, Hizmet aracılığıyla kamuya açıklanmayacaktır. Zaten uygulamanın herhangi bir noktasında kişisel bilgilerinizi talep etmeyiz.

Bu, uygulamayı nasıl kullandığınıza ilişkin otomatik olarak oluşturulmuş bilgilerle ilgili olarak gerçekleşir. Bu tür bilgiler, Uygulamanın nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamıza ve bir kullanıcı olarak ihtiyacınıza uygun hizmet üretmemize yardımcı olur.

B. Kişisel Verilerin üçüncü şahıslara iletilmesi

Anonim dahi olsa Kişisel Verilerinizi üçüncü taraflara paylaşmıyor, satmıyor veya kiralamıyoruz.

Uygun olduğunu düşündüğümüz takdirde Hizmet'imizi geliştirmek adına üçüncü taraflara kullanımı hakkında “toplu anonim veriler” sağlayabiliriz. “Toplam anonim veriler”, size geri gönderilemeyen ve bu nedenle Kişisel Veriler olarak sayılmayan verilerdir. Örneğin, Kullanıcıların Hizmeti nasıl kullandığını daha iyi anlamak için toplu anonim verileri kullanabiliriz.

Kişisel Verilerinizi, yasal iddialara karşı savunmak, bir mahkeme kararı, halen devam eden adli işlem, cezai veya sivil mahkeme celbi veya kolluk kuvveti makamları tarafından verilen diğer yasal işlem veya taleplere uymanız gerektiğine inandığımız yerlerde ifşa edebiliriz.

 

Bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya açıklamalarınız varsa, lütfen iletişim adresine bir e-posta göndererek bizimle iletişime geçiniz.

Türk Malı
Türk Ak
İzoder
Suder
Szutest