Get Support

123-456-789-10

TR | EN | RU | ES | AR

Emülzer Hakkında

İstikrarlı ve yenilikçi

Türkiye'de yalıtım sektörünün ilk firması olan Emülzer, 1935 yılından beri su yalıtımı için en kaliteli ve güvenilir likit yalıtım ürünlerini sağlamaktadır. Emülzer adı ve kalitesi uzun bir dönem su yalıtımıyla o denli özdeşleşmiştir ki, inşaat sektöründe yaygın olarak kullaünılan bazı malzemeler halen Emülzer adıyla anılmaktadır. Emülzer, geleneksel kalite ve istikrarlı çalışma anlayışı yanında, yıllar içinde sürekli geliştirdiği ürünleriyle de Türkiye'de likit yalıtım teknolojisinin öncüsüdür.

Yüksek kalite ve geniş ürün yelpazesi

Üretimini, en yüksek teknolojiyi kullanarak ve ISO-9001:2015 sertifikasıyla İstanbul'da sürdürmekte olan Emülzer, su yalıtımı alanında ülkemizdeki en geniş ürün yelpazesine sahiptir. Emülzer'in bitüm, akrilik, silikon, poliüretan ve çimento bazlı ürünleri Türkiye'nin dört bir yanında nalbur, izolasyon mağazaları ve yapı marketlerin yanı sıra su yalıtımı uygulamacılarından da kolay ve hızlı bir şekilde temin edilebilmektedir.

Kesintisiz ve hızlı sevkiyat

Üretimde en yüksek kalite standartlarını kullanan Emülzer, yüksek mamul ve hammadde stokları sayesinde, tüm uygulamalar için kesintisiz ve zamanında ürün sevkiyatını garanti ediyor.

Araştırma-geliştirme çalışmaları

Bünyesinde bir araştırma-geliştirme birimine sahip olan Emülzer, inşaat sektörünün değişen ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler geliştirmekte, mevcut ürünlerini daha mükemmel hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Pah Bandı ve Swell-Flex gibi bazı ürünler ülkemizde sadece Emülzer tarafından üretilmekte ve gelişmiş ülkelerle aynı anda Türk inşaat sektörünün, uygulamacıların ve tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır.

Her uygulama için zengin referanslar

Emülzer ürünleri 1935'ten bu yana en mütevazı konut inşaatından GAP projesine, toplu konut projelerinden Bolu Tüneli'ne kadar her ölçekteki uygulamada, temelden çatıya kadar yaygın olarak kullanılmıştır ve kullanılmaya da devam etmektedir. Konut, iş merkezi, fabrika, otel, yüzme havuzu ve değişik peyzaj uygulamaları için geliştirilen özel su yalıtım ürünleri gerek şantiyelerde gerekse yenileme projelerinde mimar, mühendis ve uygulamacılar tarafından her gün daha fazla tercih edilmektedir.

Eğitim ve bilgilendirme

Emülzer, fuar katılımları, kataloglar ve Bilgi Notu adıyla yayınladığı bültenleri ve geniş hacimli web sitesiyle yalıtım teknolojisindeki gelişmeleri, yeni ürün ve teknikleri en kısa sürede mimar, mühendis ve uygulamacılarla paylaşmaktadır. Türkiye'de yalıtım bilincinin oluşmasını sağlamak üzere eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerine de büyük önem veren Emülzer, teknik dokumantasyonunu sürekli geliştirmektedir. Yalıtım uygulamaları konusunda düzenlediği seminerlerin yanı sıra şantiyelere de doğrudan teknik destek sağlamaktadır.

Üç kıtaya ihracat

Türkiye'de yaygın olarak kullanılan ve tercih edilen Emülzer ürünleri aynı zamanda KKTC, Ürdün, Katar, Kazakistan, Ukrayna, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan ve Libya gibi ülkelere de ihrac edilmektedir. Yurtdışı bağlantılar, ziyaretler ve fuarlarla her gün gelişen ihracat ve dağıtım ağıyla Emülzer, yalnız ülkemizin değil bölgemizin de likit yalıtım ürünleri konusunda öncü kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Türk Malı
Türk Ak
İzoder
Suder
Szutest